5 Simple Statements About alimentu nemaksātāji, alimentu nemaksātāji azartspēles, alimentu nemaksātāji kazino, alimentu nemaksātāji liegts spēlēt Explained

ten.Kāpēc kritiskā domāšana neizmainīs pasauli? Sārts par mākslīgo intelektu, dezinformāciju un izglītību

Tas nozīmē: ja kādu iemeslu dēļ vecākam, kura vietā uzturlīdzekļus bērna uzturam nodrošina valsts, uzkrājas parāds fonda administrācijai, šai summai piemēro six% gada likmi.

fonda administrācija var nodot lietu zvērinātam tiesu izpildītājam, lai uzsāktu piedziņu no parādnieka mantas un ienākumiem;

Pēdējos mēnešus viņa meklē darbu, ir reģistrējusies Nodarbinātības valsts aģentūrā. Šajā laikā Diānai pāris reizes piezvanījuši potenciālie darba website devēji, kuri bija gatavi pieņemt darbā.

Valsts turpina cīņu ar alimentu nemaksātājiem: bezrūpīgiem vecākiem atņems autovadītāja “tiesības”

Sabiedrība pati netieši atbalsta tādu sistēmu, lai rastos uzturlīdzekļu parādnieki. "Mēs taču maksājam frizieriem un celtniekiem, un manikīriem un vēl citiem pakalpojumu sniedzējiem skaidrā naudā, nesaņemot čekus, visa šī nauda iet garām budžetam.

Bet vienlaicīgi, skatoties “Lursoft” datu bāzē par viņa SIA, var redzēt, ka ar tādu augošu tendenci katru gadu šī SIA atver pa jaunai struktūrvienībai, visi ienākumi turas pa nullēm, tur nekādu ienākumu un dividenžu izmaksas nav. Bet uzņēmums turpina attīstīties tādā netipiskā veidā vienā pilsētā ārpus Rīgas,” klāstīja mediatore.

Turklāt prasījumam par izmaksāto uzturlīdzekļu un par tiem aprēķināto likumisko procentu piedziņu no parādnieka nav noilguma.

Turklāt, lai kāds no vecākiem nevarētu apgalvot, ka viņam nav līdzekļu un iespēju gādāt par savu bērnu, likumdevējs ir noteicis, ka, neatkarīgi no mantas stāvokļa un spējas uzturēt bērnu, katram no vecākiem ir absolūts pienākums darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu savam bērnam vismaz minimālo uzturlīdzekļu apmēru, ko nosaka Ministru kabinets (Civillikuma 179. panta piektā daļa).

“45% parādnieku ir darbspējīgā vecumā,” stāstīja Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas Juridiskās nodaļas vadītāja Linda Sparāne. “Turklāt 65% parādnieku ir citas saistības, un tās ir nenokārtotas. Saprotam, ka parādnieks nav īpaši maksātspējīgs.”

"Izrādās, ka bērns taču var ēst lētāk, ģērbties vienkāršāk, neapmeklēt privātus pulciņus, wager iet pašvaldības pulciņos vai vispār dzīvot kā dabas bērns.

Šobrīd likums ļauj no parādniekiem ieturēt tik lielu ienākumu daļu, ka alimentu nemaksātāji izvēlas pilnībā slēpt savus ienākumus un neko nemaksāt.

"Mēs veicam parādnieka mantiskā stāvokļa monitoringu, un, piemēram, redzam, ka parādnieks ir iegādājies transporta līdzekli. Tātad ir pamats vērsties policijā par kriminālprocesu, ja nemaksā. Jautājums, par kādiem līdzekļiem viņš to izdarījis."

Lasīt iepriekšējo Darbu sāk jauni sabiedriskie vides inspektori Lasīt nākamo Pieaug pieprasījums pēc lētākām darba rokām no trešajām valstīm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *